Üye ol – Ücretsiz ve Hızlı

avon uyarı1

Üyelikten sonra katalog bizim tarafımızdan size hediye edilecektir. Üyelik ve sonrası için hiç bir ücret ödemeyeceksiniz. Sizde takımımızda bulunan 1100 temsilciden birisi olabilir ve yardım alarak herkesle birlikte bu yolda yürüyebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek ve merak ettikleriniz için : 0507 450 1368

TEMSİLCİ BAŞVURU FORMU

İsim Soyisim (Gerekli)

Telefon Numarası (Gerekli)

E-Posta Adresi (Gerekli)

Doğum Tarihi (Gerekli)

Adres Bilgileri (Gerekli)

Sizi Aramızı İstediğiniz Saat Aralığı

Avona üye olduktan sonra kazanmaya başlamak için yapmanız gereken tek şey çalışmak. 8 Yıldır yaptığım tek şey kendime hedefler belirlemek ve çalışmak oldu. Avona üye olduktan sonra kendimde ilk fark ettiğim daha özgüvenli bir birey olmaya başladığım oldu. İnsan kendi ayakları üzerinde durduğunda dünyaya bakış açısı da değişiyor.

Kazandıklarım ile Gaziantep’te güzel bir yerden ev aldım. Ayrıca kazancımın yanı sıra Avon tarafından 2013 model bir Ford Focus hediye aldım. Avon benim gibi bir çok kadına daha hayatını kazanma fırsatı veriyor. Sizde kendi hayatınızı kazanmak istiyorsanız 30 saniyenizi ayırarak yukarıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Temsilci olarak kazanmaya başlamak sadece aşağıdaki iletişim formunu doldurmak kadar kolay. Sonrasında dakikalar içerisinde üst düzey yetkilimiz sizinle iletişime geçerek nasıl daha fazla kazanacağınızı, neler yapmanız gerektiğini, satış tekniklerini, yakalayabileceğiniz fırsatları anlatacak.

 • Dakikalar İçinde Üyelik : Üye olmak için sitemizdeki formu doldurmanız yeterli. Dakikalar içinde üyeliğiniz tamamlanmış olacak. Daha hızlı ve etkili bir satış için sizinle iletişime geçilerek detayları anlatacağız. Böylece anında satışa başlayacaksınız.
 • HEDİYE Katalog ve Numuneler : Üyeliğiniz formu doldurduktan sonra hemen başlayacak. Sonrasında ise satış yapmaya başlayacaksınız. Başka hiç bir şeyi beklemeniz gerekmiyor. Daha kolay ve etkili satış yapmanız için normalde para ile satılan kataloğu size hediye olarak yollayacağız. Ayrıca satışınızı çok hızlandıracak numune paketi de size yeni üyelik için hediyemiz olacak.
 • Hep Birlikte Kazanacağız : 1100 Kişiyi aşan temsilci grubumuz Türkiye’nin her yerinde yardımlaşarak kazanıyor. Çünkü birbirimize verdiğimiz destek sayesinde hepimiz kazanıyoruz. “Kazandırdıkça Kazanırsın” prensibi bizim grubumuzda değişmeyecek ana prensiptir.
 • Kendi Yaşamınızı Belirleyin : Ne kadar satış yapacağınıza, ne kadar çalışacağınıza kendinizin karar verebileceği bir çalışma alanıdır. Daha verimli çalışarak başkalarının 8 saatte yaptığını siz 2 saatte yapabilirsiniz.

Üye olmak için SSS

  • Nasıl üye olunur ?

Üye olmak için yapmanız gereken daha önce temsilci olmuş birisinin size vereceği formu doldurmaktır.  Üye olmak isteyen bir çok temsilci adayımız form doldurma işlemi uzun sürdüğü için sorun yaşayabilmektedirler. Sitemiz üzerinden doldurduğunuz form ile sadece bir kaç satır bilgi vererek üye olma işleminin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Biz fiziki formu sizin yerinize dolduruyoruz.

  • Üyelik şartları

Üye olmak için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için ekstra bir istek gerekmemektedir.

  • Üye olmak için ne gerekli ?

Üye olmak için sitemizde bulunan üyelik formunu doldurmanız yeterlidir. Sizden istenen bilgileri eksiksiz olarak doldurduğunuz da kısa sürede üyeliğiniz tamamlanmış olacaktır.

  • Üye olmak ücretli mi ?

Üye olmak için hiç bir ücret yatırmanız gerekmiyor. Ayrıca ücretli olan katalog ve numuneleri sitemiz üzerinden üye olanlara hediye olarak göndermekteyiz.

3 Yorum Yapılmış

Sizde Yorum Yapın
 1. avona üye olmak istiyorum

  1. Avona üyelik formunu doldurarak avona üyeliğinizin başlamasını sağlayabilirsiniz.

  2. bilgilerinzi bırakın hemen arayalım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizimle Kazan © 2015 - Avon Resmi Sitesi Değildir. Bir Girişimci Sitesidir. BizimleKazan.ORG