Hakkımızda

8 Yıl önce temsilci seviyesinde çıktığım bu yolculukta şimdi direktör olarak bulunmaktayım. Yaklaşık olarak 1100 tane temsilciye ulaştığımız grubumuzda arkadaşlarımızın da sayesinde herkesin sorunlarına yetişmekte ve kazançlarını arttırmasında yardımcı olmaktayız. Grubumuzda ayrıca 97 tane takım öncüsü bulunmakta. Grubumuzun en güzel özelliği “sen kazandıkça herkes kazanır” sözünün gerçek olduğunu bilmeleridir.

Avon Bize Ne Kazandırdı ?

Avon temsilcisi olduktan sonra her zaman hedeflerim oldu. Doğrusunu isterseniz ilk temsilci kaydını yaptığımda buralara gelebileceğimi tahmin edemezdim. Basamakları çıktıkça hedeflerim de yükseldi. Kazandıklarımı örnek vermek gerekirse, 2013 model bir Ford Focus kazandım, Avondan kazandığım para ile Gaziantep’te çok güzel bir yerde ev aldm, Dubai seyahati başta olmak üzere hayatta göremeyeceğim bir çok yeri gördüm, Türkiye Avon onur duvarında yer aldım, bazı kriterlerde Türkiye ikincisi ve üçüncüsü oldum.
Aslında yukarıda yazılanlardan fazla kazanımlara sahip oldum diyebilirim. Bunlara örnek vermek gerekirse ben 7 çocuk annesi bir kadınım. Aile bütçeme büyük katkılarım oldu. 7 çocuğumun okumasında, evlenmelerinde katkılarım oldu. Maddi olanaklardan daha fazla kazanımlarım oldu. Bir kadının yaşamında en önemli nokta olan, kendi ayaklarımın üzerinde durmaya başladım. Kendi ayakları üzerinde duran kadın ister istemez değişiyor. Öz güven sahibi oluyor, işe yaradığını hissediyor, tek işinin yemek yapmak olmadığını fark ediyor. Avon sayesinde ben bu yaşamda bambaşka bir yola girdim. Ayrıca yaşam boyunca tanışamayacağım kadar insanla tanıştım. Çok güzel dostluklar edindim. Hem de yaşam boyu sürecek dostluklar.

Avon bana bu dünyada hiç bir şeyin imkansız olmadığını gösterdi. İnsanlar karar verdiğinde ve doğru hedefleri koyduğunda başarılı olmaması için hiç bir sebep yok.

Avon Temsilciliğini Kimler Yapabilir ?

Kanun olarak 18 yaşını geçen herkes yapabilir. Bizim tavsiyemiz ise kendine güvenen, hayalleri olan, başarı tutkunu, çalışmayı seven, para kazanmak isteyen herkes yapabilir. Bizim ekibimize dahil olan temsilcilerimize fazladan nasıl daha fazla kazanacağı, neler yapabileceği, iletişim kurması gereken kesimler konusunda yardımcı olmaktayız.

Bizimle Kazan © 2015 - Avon Resmi Sitesi Değildir. Bir Girişimci Sitesidir. BizimleKazan.ORG