Neden Biz

Avon üye olduktan sonra kazanmak için kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Doğru planlama her işte olduğu gibi satış temsilciliğinde de çok önemlidir. Normal olarak temsilci olduktan sonra bir süre bu arayış içinde ve öğrenme aşamaları ile geçer.
Yılların verdiği tecrübe ile biz size bu konuda yardımcı oluyoruz. Kendi yol haritanızı belirlemede, satış tekniklerinde, bire bir müşteri listesi oluşturmada, iletişimde bulunma tekniklerinde yardımcı oluyoruz. Bunların ne kadar önemli olduğunu bizimle iletişime geçtikçe fark edeceksiniz. Kapı kapı dolaşıp 10 saat çalışmaktansa 3 saat doğru çalışarak çok daha fazla kazanacağınızı göreceksiniz.
Bizim grubumuzda temsilci olduğunuzda satışınızı kolaylaştıracak yardımcı malzemeleri size yolluyoruz. Bu malzemelerin nasıl ve ne zaman kullanılacağını anlatıyoruz. Böylelikle satışlarınız çok daha kolay ve fazla oluyor.
Bire bir görüşmelerimiz sayesinde motivasyonunuzu yüksek tutuyoruz. Satış için motivasyonun ne kadar önemli olduğunu zaman geçtikçe anlayacaksınız. Ayrıca grup görüşmeleri ile başarılı arkadaşlarımızın yaptıklarını öğreneceksiniz. Telekonferans ile istediğinizi, merak ettikleriniz ve ihtiyaçlarınızı sorabileceksiniz.
Türkiye’nin her yerinde bulunan temsilcilerimize takım öncülerimiz ile ulaşıyoruz.

Bizimle Kazan © 2015 - Avon Resmi Sitesi Değildir. Bir Girişimci Sitesidir. BizimleKazan.ORG